ТАКМИЧЕЊА, НАГРАДЕ И ПОХВАЛЕ

5. фото-конкурс ,,Разгледница из школске библиотеке”

На 5. фото-конкурсу ,,Разгледница из школске библиотеке”, у организацији Друштва школских библиотекара Србије, ученици наше школе су освојили три награде:
У категорији млађих ученика:
1. место Вања Петровић 4-1
У категорији старијих ученика:
1. место Филип Станојевић 5-2
2. место Бранкица Петровић 7-2

Честитамо ученицима и библиотекарки Јелени!

Ликовни конкурс ,,ДАНИ СЛОВЕНСКЕ ПИСМЕНОСТИ"

На ликовном конкурсу, одржаном 24. маја, наше учитељице са својим ученицима су освојиле
Награду за колекцију радова!

ОШ ,,Војвода Путник", Рипањ
ментор:
Виолета Стојић
Миљана Симић
Јелена Вукадиновић

Ученици 2/1 (Викторија Божић, Екатерини Маркакис)
Ученици 2/2 (Михајло Перић, Лена Радовановић)
Ученици 4/1 (Лука Павловић, Максим Спасојевић, Марија Бојичић, Лука Ђорђевић, Ксенија Симоновић, Марио Колбас, Вања Петровић)

Честитамо!

Градско такмичење из географије

Након завршеног такмичења из географије, дана 7. 5. 2022, резултати су следећи:
ВУК РАПАЈИЋ 7/2
2. место на Градском такмичењу!


Честитамо Вуку и наставници Катарини!

Такмичење математике ,,Мислиша"

Ученица наше школе ИРИНА МИЛИЋ 2/1 је похваљена на школском такмичењу математике ,,Мислиша", одржаном у просторијама школе 10.3. 2022. године.

Честитамо ученици и учитељици Виолети!

Ликовни конкурс ,,У сусрет Васкрсу"

На ликовном конкурсу ,,У сусрет Васкрсу" у организацији Пријатеља деце Вождовац, награђене су ученице Нађа Марковић 2/1 и Сара Крстић 8/1.

    Честитамо!

Ликовни конкурс ,,Мали Пјер"

На ликовном конкурсу за најбољу дечју карикатуру ,,Мали Пјер", одржаном 4. 3. 2022. године у организацији Пријатеља деце Вождовац, ученица
Ива Ћулибрк 4/2
пласирала се на Градско такмичење.

Честитамо ученици и учитељици Данијели!

Окружно такмичење из књижевности ,,Књижевна олимпијада"

На Окружном такмичењу из књижевности ,,Књижевна олимпијада" ученици наше школе освојили су:
2. место Сара Вранеш (17 бодова)
3. место Лазар Јандрић (16 бодова)

Честитамо ученицима и наставници Светлани!

Општинско такмичење из технике и технологије

Ученици наше школе су на Општинском такмичењу из технике и технологије остварили следеће резултате:
5. разред
2. место Милица Ћирковић (56 поена)
Даница Николић (48 поена)

7. разред:
2. место Лазар Јандрић (47 поена)
4. место Сара Вранеш (40 поена)
Анастасија Савић (37 поена)

Честитамо ученицима и наставнику Душку!

Општинско такмичење у шаху

Ученици наше школе су на општинском такмичењу у шаху представљали нашу школу 13. марта 2022. године у ОШ ,,Данило Киш".
Награђени ученици:
1. место Јована Несторовић 8/2
2. место Надежда Максимовић 5/2
3. место Јања Божић 5/2
3. место Лана Филиповић 6/1
3. место Исидора Исаиловић 7/2
3. место Тамара Јоксимовић 8/2
4. место Душан Солдатовић 7/1
4. место Милица Матић 8/2
Похваљени ученици:
Страхиња Стојановић 7/2
Алекса Марковић 7/1
Ивона Исаиловић 7/1
Димитрије Станојев 8/1
Стефан Ракић 8/1
Лука Филиповић 8/1

Честитамо ученицима и наставници Милини!


Општинско такмичење ,,Брзином до звезда"

Ученици наше школе који су се школским такмичењем пласирали на општинско такмичење ,,Брзином до звезда" представљали су нашу школу 28. фебруара 2022. у спортском центру ,,Шумице".
Ученици који су се пласирали на општинско такмичење:
1. Виктор Петровић IV-2
2. Виктор Шикањић III-1
3. Давид Павловић III-2
4. Дејан Станчић IV-1
5. Дамјан Пејовић Бацетић III-1
Ученице које су се пласирале на општинско такмичење:
1. Летиција Антић IV-1
2. Ана Чарапић IV-2
3. Ксенија Симоновић IV-1
4. Марија Бојичић IV-1
5. Тара Коцић IV-2

ШКОЛСКО ТАКМИЧЕЊЕ РЕЦИТАТОРА

  1. Огњен Јовановић IV-2
  2. Алекса Марковић I-1 и Никола Ђолнић III-1
  3. Маша Марковић I-1 и Михајло Перић II-2

Честитамо свим учесницима!

ЛИТЕРАРНИ КОНКУРС ПОВОДОМ ШКОЛСКЕ СЛАВЕ

,,СВЕТИ САВА-МОЈ УЧИТЕЉ"

1. место Марија Бојичић 4/1
2. место Софија Шикањић 4/2
3. место Михајло Максимовић 4/2

ЛИКОВНИ КОНКУРС ПОВОДОМ ШКОЛСКЕ СЛАВЕ

,,СВЕТИ САВА У СТРИПУ"
1. место Тамара Јоксимовић 8/2
2. место Даница Николић 5/2
3. место Бранислав Михајловић 6/1

ЛИТЕРАРНИ КОНКУРС ПОВОДОМ ДАНА ШКОЛЕ

,,СВЕ БОЈЕ МОЈЕ ШКОЛЕ"

1. Јована Несторовић 8/2
2. Сара Крстић 8/1
3. Ленка Арула 8/1 и Надежда Максимовић 5/2

ЛИКОВНИ КОНКУРС ПОВОДОМ ДАНА ШКОЛЕ

,,МОЈА ШКОЛА У БУДУЋНОСТИ"
1. Даница Николић 5/2