ТАКМИЧЕЊА, НАГРАДЕ И ПОХВАЛЕ

Градско такмичење из географије

Након завршеног такмичења из географије, дана 7. 5. 2022, резултати су следећи:
ВУК РАПАЈИЋ 7/2,  2. место на Градском такмичењу!


Честитамо Вуку и наставници Катарини!

Такмичење математике ,,Мислиша"

Ученица наше школе ИРИНА МИЛИЋ 2/1 је похваљена на школском такмичењу математике ,,Мислиша", одржаном у просторијама школе 10.3. 2022. године.

Честитамо!

Ликовни конкурс ,,У сусрет Васкрсу"

На ликовном конкурсу ,,У сусрет Васкрсу" у организацији Пријатеља деце Вождовац, награђене су ученице Нађа Марковић 2/1 и Сара Крстић 8/1.

    Честитамо!

Ликовни конкурс ,,Мали Пјер"

На ликовном конкурсу за најбољу дечју карикатуру ,,Мали Пјер", одржаном 4. 3. 2022. године у организацији Пријатеља деце Вождовац, ученица Ива Ћулибрк 4/2 пласирала се на градско такмичење. Рад је изложен у СЦ Шумице.

Окружно такмичење из књижевности ,,Књижевна олимпијада"

На Окружном такмичењу из књижевности ,,Књижевна олимпијада" ученици наше школе освојили су:
2. место Сара Вранеш (17 бодова)
3. место Лазар Јандрић (16 бодова)

Честитамо ученицима и наставници Светлани!

Општинско такмичење из технике и технологије

Ученици наше школе су на Општинском такмичењу из технике и технологије остварили следеће резултате:
5. разред
2. место Милица Ћирковић (56 поена)
Даница Николић (48 поена)

7. разред:
2. место Лазар Јандрић (47 поена)
4. место Сара Вранеш (40 поена)
Анастасија Савић (37 поена)

Честитамо ученицима и наставнику Душку!

Општинско такмичење у шаху

Ученици наше школе су на општинском такмичењу у шаху представљали нашу школу 13. марта 2022. године у ОШ ,,Данило Киш".
Награђени ученици:
1. место Јована Несторовић 8/2
2. место Надежда Максимовић 5/2
3. место Јања Божић 5/2
3. место Лана Филиповић 6/1
3. место Исидора Исаиловић 7/2
3. место Тамара Јоксимовић 8/2
4. место Душан Солдатовић 7/1
4. место Милица Матић 8/2
Похваљени ученици:
Страхиња Стојановић 7/2
Алекса Марковић 7/1
Ивона Исаиловић 7/1
Димитрије Станојев 8/1
Стефан Ракић 8/1
Лука Филиповић 8/1

Честитамо ученицима и наставници Милини!


Општинско такмичење ,,Брзином до звезда"

Ученици наше школе који су се школским такмичењем пласирали на општинско такмичење ,,Брзином до звезда" представљали су нашу школу 28. фебруара 2022. у спортском центру ,,Шумице".
Ученици који су се пласирали на општинско такмичење:
1. Виктор Петровић IV-2
2. Виктор Шикањић III-1
3. Давид Павловић III-2
4. Дејан Станчић IV-1
5. Дамјан Пејовић Бацетић III-1
Ученице које су се пласирале на општинско такмичење:
1. Летиција Антић IV-1
2. Ана Чарапић IV-2
3. Ксенија Симоновић IV-1
4. Марија Бојичић IV-1
5. Тара Коцић IV-2

ШКОЛСКО ТАКМИЧЕЊЕ РЕЦИТАТОРА

  1. Огњен Јовановић IV-2
  2. Алекса Марковић I-1 и Никола Ђолнић III-1
  3. Маша Марковић I-1 и Михајло Перић II-2

Честитамо свим учесницима!

ЛИТЕРАРНИ КОНКУРС ПОВОДОМ ШКОЛСКЕ СЛАВЕ

,,СВЕТИ САВА-МОЈ УЧИТЕЉ"

1. место Марија Бојичић 4/1
2. место Софија Шикањић 4/2
3. место Михајло Максимовић 4/2

ЛИКОВНИ КОНКУРС ПОВОДОМ ШКОЛСКЕ СЛАВЕ

,,СВЕТИ САВА У СТРИПУ"
1. место Тамара Јоксимовић 8/2
2. место Даница Николић 5/2
3. место Бранислав Михајловић 6/1

ЛИТЕРАРНИ КОНКУРС ПОВОДОМ ДАНА ШКОЛЕ

,,СВЕ БОЈЕ МОЈЕ ШКОЛЕ"

1. Јована Несторовић 8/2
2. Сара Крстић 8/1
3. Ленка Арула 8/1 и Надежда Максимовић 5/2

ЛИКОВНИ КОНКУРС ПОВОДОМ ДАНА ШКОЛЕ

,,МОЈА ШКОЛА У БУДУЋНОСТИ"
1. Даница Николић 5/2